Ilm praegu Tartus

Ilm praegu Tartus

pühapäev, 30. september 2007

Again new swimmers/Jälle uued ujujad

Yesterday again some foreign girls joined us and they loved it. It might be that they will stay swimming also for some time. Now more than an half of the swimmers are foreign. And lets hope soon we can count the number of the swimmers at the same evening again with two digits like it was in good old times.

Air was 15 degrees (for the 22.00 it is like the summer)


**************
Eile samuti paar uut väismaa neidu liitus meiega ja neile meeldis see. Täitsa võimalik, et ka nemad jäävad pikemalt käima. Aga nyyd on juba pooled aktiivsed ujujad välismaalased. Ja lisaks loodame, et varsti saabub õhtu, kus me saame ujujaid kahekohalise arvuga loendada, nii nagu see oli vanadel headel aegadel.

Õhk oi eile õhtul 15 kraadi (kella 22.00 kohta tähendab see juba suve)

Swimming in the gravel-pit/Ujumine karjääris

I was taking part from the orienteering competition Suunto Games and in the morning of second day i made a small swim. It was a little bit low but otherwise ok. This gravel -pit is close to Jäneda place called Mägedeküla.

Water was 13 degrees and air 16 degrees

************
Sai käidud orienteerumisvõistlusel Suunto Games ning siis teise võistluspäeva hommikul väike suplus enne võistlust ette võetud. Natuke madal koht oli aga muidu mõnus. Kohaks oli siis Jäneda lähedal paiknev Mägedeküla.

Vesi oli 13 kraadi ja õhk 17 kraadi

 

Tahad meiega liituda? Saada kiri luida (a) ut.ee